Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu
Stručné informácie o našich stránkach

Informácie niekoľkými vetami


Viete, že: O kontaktnom formulári

E-mail Vytlačiť

Viete, že na kontakt s vedením školy ale i s iným zamestnancom školy môžete použiť okrem e-mailu aj kontaktný formulár? Správu prostredníctvom kontaktného formulára môžete odoslať priamo z prostredia našich stránok. Kópiu vašej správy si môžete nechať zaslať na váš e-mail. Kontaktný formulár zobrazíte v dolnom menu našich stránok kliknutím na položku Kontaktný formulár

 

Viete, že: Mapa stránok

E-mail Vytlačiť

Viete, že k orientácii na našich stránkach môžete použiť mapu stránok? Mapa stránok zobrazuje prehľadne názvy všetkých položiek a ich podpoložiek všetkých troch menu - horného (hlavného), ľavého i dolného. Zobrazíte ju kliknutím na položku Mapa stránok v dolnom menu našich stránok.

 

Viete, že: O web adresách

E-mail Vytlačiť

Viete, že adresu našich stránok "http://www.dvojka.sk" môžete do prehliadača zadať i stručnejšie? Do riadku s adresou stačí napísať len "dvojka.sk" (bez úvodzoviek). Podobne, adresa fotogalérie je "galeria.dvojka.sk" a adresa privátnych stánok "zs.dvojka.sk". Adresa s kurzom Moodle je "dvojka.sk/moodle".

 

Viete, že: Všetky články

E-mail Vytlačiť

Viete, že všetky informačné krátke články, ktoré čítate na tomto mieste (vrátane tohto) nájdete na jednom mieste? Nachádzajú sa v položke horného menu Info o ZŠ - Stručné informácie o stránkach, prípadne stačí kliknúť sem...

 

Viete, že: O RSS kanáloch

E-mail Vytlačiť

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.

 
Strana 1 z 2

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia