Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Školský karneval - február 2010

E-mail Vytlačiť

alt"Sedmospáči, poďte sem!" kričali z plných hrdiel princezné, čarodejnice, čertice i dve Pippi dlhé pančuchy. "Sedmospáči, poďte sem!" odhodlane sa k nim pridali kovboji, piráti, policajti a hasiči. Všetci spolu nedočkavo hľadeli na jedny, celkom obyčajné dvere. Kde sa toto mohlo stať?

Odpoveď je jednoduchá: "5. februára na karnevale na našej Dvojke." Všetky tie zázračné bytosti volali na svoje pani učiteľky, ktoré na chvíľu zmizli  v kabinete. Vrátili sa strapaté, s nátačkami vo vlasoch, oblečené v pyžamách, s vankúšikmi pod pažou, a zívajúc  ako správni sedmospáči. Všetkých čakala promenáda v maskách. Sedmospáči so svojimi  rozprávkovými triedami pretancovali čestné koliesko okolo telocvične.  Bolo na čo pozerať. Siamské dvojičky, rubikova kocka, netopiere, múmie i vojaci sa vlnili v rytme tanca  celé dve hodiny. Skvelú zábavu na chvíľu prerušilo žrebovanie tomboly  a pekné ceny potešili nejedno srdiečko. Ostatné masky čakala sladká odmena.

Ktorá maska vyhrala? Vďaka rodičom i deťom boli všetky masky krásne. Zásluhou našej dobrej nálady a starších spolužiakov, ktorí nám vyzdobili telocvičňu a zabezpečili hudbu,  to bol karneval s veľkým K. Takže, kto vyhral? Všetci. Tešíme sa o rok!

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia