Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu
Info o ZŠ Články o našich stránkach Komentáre k článkom

Komentáre k článkom

E-mail Vytlačiť

Milí návštevníci, naše stránky sme rozšírili o možnosť komentovania vybraných článkov. Odkaz na zaslanie komentára sa nachádza na konci každého článku, u ktorého sú komentáre povolené, je však prístupný len zaregistrovaným a prihláseným čitateľom našich stránok.

O registráciu môže požiadať každý návštevník našich stránok. Napíšte e-mail na adresu Adresa je chránená pred spambotmi. Na jej zobrazenie treba zapnúť JavaScript. s uvedením týchto údajov: krstné meno, priezvisko, trieda (len žiak školy), rok narodenia (len žiak školy) a prezývka, pod ktorou chcete vystupovať (nepovinný údaj). O prihlasovacie údaje tiež môžete požiadať priamo v škole uč. Poláka.

Na stránky sa prihlásite pomocou prihlasovacieho formulára, ktorý sa nachádza v ľavom menu našich stránok zadaním užívateľského mena a hesla, ktoré dostanete pri registrácii:

Prosíme Vás, aby ste články komentovali adresne, teda komentár písali k tomu článku, ku ktorému naozaj patrí. Komentáre, ktoré nebudú spĺňať uvedenú podmienku budú zmazané.

Pripomíname, že tiež máte možnosť požiadať o registráciu do našej školskej fotogalérie a po zaregistrovaní uverejňovať prakticky neobmedzené množstvo fotografií. Bližšie informácie k osobným fotogalériám nájdete tu.

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.