Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Karneval 2012

E-mail Vytlačiť

školský karnevalDňa 17. februára 2012 o 9:00 naša škola ožila rôznymi strigami, čarodejnicami, princeznami, bojovníkmi, reklamnými prvkami, Simpsonovcami a podobne.

Žiaci 1. – 5. ročníka sa najprv prešli po chodbách školy, aby aj starším žiakom ukázali, aké si vedia pripraviť masky a ako vedia zaujať svojimi nápadmi a predstavivosťou.

V telocvični školy ich čakalo milé prekvapenie. Pani učiteľky opäť prekvapili, tentokrát v kostýmoch reperov a predviedli deťom krátke tanečné vystúpenie. Potom pokračovala prezentácia masiek, hodnotenie a vyhodnotenie najlepších masiek. Všetky masky sa veselo zabávali, šantili, a tancovali.

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.