Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu
Projekty Modrá škola Výsledky aprílového kola Veľkej vedomostnej súťaže

Výsledky aprílového kola Veľkej vedomostnej súťaže

E-mail Vytlačiť
modra-skola-logo-cyanVýsledky posledného - aprílového kola "Veľkej vedomostnej súťaže o vode" sú už známe. Nájdete ich tu. Umiestnenie žiakov našej školy uvádzame i v tomto článku nižšie. Kompletné výsledky celého ročníka súťaže a mená víťazov Veľkej vedomostnej súťaže o vode v školskom toku 2011/2012 budú uverejnené v najbližších dňoch.

 Maximálny počet bodov, ktoré mohol dosiahnuť každý žiak, bol 10.

Umiestnenie žiakov 1. stupňa

Priezvisko Meno    Ročník Počet
bodov 
Polák Gregor 4. 10

Umiestnenie žiakov 2. stupňa

Priezvisko Meno Ročník Počet
bodov
Rybnikárová Barbora 6. 10
Funková Veronika 7. 9
Jaborníková Michaela 7. 9
Jaborníková Veronika 7. 9
Lebánková Tamara 8. 9
Mindžáková Natália 7. 9
Poláková Tamara 7. 9
stepkova sabina 9. 8
Svatiková Simona 6. 7
Valenčíková Bianka 6. 7
Denkóci Adam 8. 6
Denkóci Peter 6. 6
Kocianová Magdaléna 8. 6
Burian Miroslav 8. 4

Celkové poradie škôl - 1. stupeň 

Počet zapojených žiakov 1. stupňa zo všetkých škôl: 683

Počet zúčastnených škôl: 23

Naša škola sa umiestnila na 21. mieste. 

Celkové poradie škôl - 2. stupeň 

Počet zapojených žiakov 2. stupňa zo všetkých škôl: 1 422

Počet zúčastnených škôl: 37

Naša škola sa umiestnila na 21. mieste.

Polák Gregor 4. ročník ZŠ 10
Ibrahim Omar 3. ročník ZŠ 9
 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.