Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Okresná súťaž žiakov v aranžovaní, 12. 10. 2012

E-mail Vytlačiť

aranžovanie

V piatok 12. 10. 2012 sa konala v Sobotišti okresná súťaž žiakov ZŠ v aranžovaní. 

Súťaže sa zúčastnili aj žiaci z našej školy. Témou súťaže bolo jesenné a vianočné aranžmá.

Naši žiaci z 8.B triedy získali krásne umiestnenia a zároveň postupujú na celoslovenskú súťaž.

1. miesto: Jakub Kiráľ
2. miesto: Patrícia Čederlová
4. miesto: Klaudia Uhrinová


diplom Kiráľ

diplom Čederlová

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že máte možnosť odoberať novinky z našich stránok e-mailom? Po jednoduchej registrácii budete o novinkách informovaní v pravidelných intervaloch e-mailom, ktorého vzor si môžete pozrieť tu. Informačný e-mail je zaregistrovaným užívateľom zaslaný len v tom prípade, ak v danom období na našich stránkach pribudne alebo je aktualizovaný článok. Je to teda vhodná možnosť, ako sa dozvedieť napr. o novom článku aj keď sa neobjaví na titulnej strane alebo o zmene v oznamoch jednotlivých tried.