Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Opäť imatrikulovanie na Dvojke

E-mail Vytlačiť

imatrik-12-02zm Tak na svoju prvácku česť sľubujeme – zaznelo z úst prvákov na slávnostnej imatrikulácii v piatok 16. 11. 2012 v Základnej škole, Komenského 959 v Senici. Prijať medzi seba svojich najmenších spolužiakov sa opäť rozhodli tí najstarší – deviataci a členovia žiackeho parlamentu.

Spolu s pani vychovávateľkami a triednymi učiteľkami pripravili v telocvični pre prváčikov pekné dopoludnie. Prváci najskôr splnili niekoľko úloh na stanovištiach, ukázali, že sú šikovní a schopní stať sa naozajstnými školákmi. Spoločným prváckym vystúpením splnili poslednú úlohu. Sľubom sa zaviazali dodržiavať všetky práva a povinnosti školáka a potom boli pánom riaditeľom pasovaní za žiaka "Dvojky". Od členov parlamentu dostali medailu a imatrikulačný list, na ktorý sa podpísali odtlačkom svojho palčeka.  Ako už býva zvykom slávnostné podujatie obohatili kultúrnym programom všetky  triedy 1. stupňa. Slávnostná imatrikulácia bola veľkým dňom nielen pre prvákov. Bola zážitkom aj pre rodičov a najbližších príbuzných, ktorí si tak zo slávnostného podujatia spolu so svojimi ratolesťami odnášali veľa  nevšedných dojmov.

 

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.