Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Naši žiaci aj na kraji najlepší

E-mail Vytlačiť

technická olympiádaDňa 14. 02. 2013 sa v Piešťanoch na Strednej odbornej škole technickej konalo krajské kolo technickej olympiády. Naši žiaci, Juraj Balga z 8. A a Lukáš Tekel z 9. B, sa po najvyššom umiestnení v okrese, postavili na 1. miesto aj v kraji.

Medzi veľkou konkurenciou ťažili hlavne z výborne zvládnutej teoretickej časti. Opäť postúpili a momentálne sa začínajú pripravovať na celoslovenské kolo, ktoré sa uskutoční 14. – 15. mája 2013 v Bratislave. Držme im palce, aby im to vyšlo aj tam.

diplom Balga

diplom Balga

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia