Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu
Krúžky Rybársky krúžok Rybársky krúžok

Rybársky krúžok

E-mail Vytlačiť

rybarsky-zmV utorok 26.3. sme v rámci Rybárskeho krúžku privítali skutočného odborníka na lovenie pstruhov, pána Pavla Hučka, aktívneho člena Slovenského rybárskeho zväzu.

Tento vášnivý rybár sa s deťmi ochotne podelil nielen o teoretické skúsenosti s lovom rýb, ale najmä o praktické zručnosti pri výrobe nástrah pre dravé ryby.

Praktické ukážky viazania "mušiek" deti natoľko zaujali, že si niekoľko nástrah vlastnoručne vyrobili. Určite ich využijú pri svojom rekreačnom rybolove.

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.