Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Senické zrkadielko: Sme prví!

E-mail Vytlačiť

čertíci24. 3. 2009 sme sa zúčastnili divadelnej súťaže Senické zrkadielko Anky Gamanovej. Po dlhom a trpezlivom nacvičovaní sme aj my, žiaci 8.B triedy 2.ZŠ Senica, konečne vystúpili na javisko s rozprávkou Ako čertík Babráčik skočil dobru na háčik. 

Čítať viac...
 

Okresné kolo chemickej olympiády 2008/2009

E-mail Vytlačiť

Dňa 19. marca sa v chemickej učebni našej školy už tradične konalo okresné kolo chemickej olympiády. Z okresu Senica sa jej zúčastnilo 8 žiakov, z okresu Skalica 5 žiakov. Po úvodnom príhovore riaditeľa školy PaedDr. Krzysztofa Siwieca a Mgr. Evy Valachovičovej z krajského školského úradu, žiaci preukazovali svoje vedomosti a zručnosti najskôr v teoretickej časti a po nej i v praktickej časti.

Čítať viac...
 

Divadlo Vrešťadlo

E-mail Vytlačiť

Divadlo Vrešťadlo9. 3. 2009 k nám do školy zavítalo bábkové divadlo spod Spišského hradu. Hra s názvom „Vrešťadlo“ bola nielen zábavná ale i poučná. Deti ju sledovali s veľkým záujmom. 

Čítať viac...
 

Deň otvorených dverí 2009

E-mail Vytlačiť

Deň otvoerných dveríV stredu 28. 1. 2009 sa otvorili dvere našej školy všetkým budúcim prváčikom a ich rodičom zo Senice i okolia. Do školy prišlo okolo 180 detí z ôsmich materských škôl s pani učiteľkami a niekoľko rodičov. Pri vchode ich privítal folklórny súbor Dvojkáčik s tancami a piesňami nášho regiónu.

Čítať viac...
 

Prezentácia školy 2009

E-mail Vytlačiť

Pozrite si prezentáciu školy. Oboznámite sa s prostredím na našej škole, jej činnosťou a tým, čo ponúka. 

Čítať viac...
 

Superchyty 2008

E-mail Vytlačiť

Superchyty

V decembri 2008 sa naši žiaci zúčastnili športovo-vedomostnej súťaže Superchyty v Slovenskej televízii. Ich súpermi boli žiaci zo základnej školy v Bratislave - Petržalke na Gessayovej ulici. 

Čítať viac...
 

Vítame vás na nových stránkach školy!

E-mail Vytlačiť

Dvojka

Naše stránky prechádzajú rozsiahlou premenou. Ich predchádzajúce podoby nájdete v odkaze ľavého menu Predchádzajúce web stránky. Kvôli väčším zmenám nie je možné ihneď premiestniť obsah zanikajúcich stránok na nové miesto, budeme ho premiestňovať postupne. Obsah doterajších stránok však už nebudeme aktualizovať a všetky novinky nájdete práve tu.

Čítať viac...
 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia