Kompletné výsledky septembrového kola "Veľkej vedomostnej súťaže o vode" nájdete na tomto odkaze. Na ich prezretie potrebujete program Excel alebo Zošit (kancelársky balík OpenOffice, resp. LibreOffice). Jednotlivé časti výsledkov nájdete v dolných záložkách. Ak sa vám nechce v týchto výsledkoch hľadať umiestnenie žiakov našej školy, pozrite si ich v tomto článku nižšie.
Maximálny počet bodov, ktoré mohol dosiahnuť každý žiak, bol 10.
Umiestnenie žiakov 1. stupňa:
Priezvisko | Meno | Ročník | Body |
Pipíška | Adam | 4. ročník ZŠ | 10 |
Gubka | Martin | 4. ročník ZŠ | 9 |
Pechová | Petra | 4. ročník ZŠ | 9 |
Polák | Gregor | 4. ročník ZŠ | 9 |
Remiš | Patrik | 4. ročník ZŠ | 9 |
Bobková | Ema | 4. ročník ZŠ | 8 |
Griguol | Filippo | 4. ročník ZŠ | 8 |
sliepková | kristína | 4. ročník ZŠ | 8 |
Umiestnenie žiakov 2. stupňa:
Priezvisko | Meno | Ročník | Body |
Funková | Veronika | 7. ročník ZŠ (tercia) | 10 |
Hnilica | Jakub | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 10 |
Baláž | Denis | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 9 |
Barkoci | František | 7. ročník ZŠ (tercia) | 9 |
Horný | Michal | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 9 |
Jaborníková | Michaela | 7. ročník ZŠ (tercia) | 9 |
Mindžáková | Natália | 7. ročník ZŠ (tercia) | 9 |
Poláková | Tamara | 7. ročník ZŠ (tercia) | 9 |
Skala | Viktor | 7. ročník ZŠ (tercia) | 9 |
Sova | Tomáš | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 9 |
Tekel | Lukáš | 7. ročník ZŠ (tercia) | 9 |
Uhrinová | Klaudia | 7. ročník ZŠ (tercia) | 9 |
Varga | Jozef | 7. ročník ZŠ (tercia) | 9 |
Al Khufash | Aida | 7. ročník ZŠ (tercia) | 8 |
Čagalová | Barbora | 9. ročník ZŠ | 8 |
Headská | Kristína | 7. ročník ZŠ (tercia) | 8 |
Horváthová | Alexandra | 7. ročník ZŠ (tercia) | 8 |
Hrevušová | Kristína | 7. ročník ZŠ (tercia) | 8 |
Ibrahim | Inas | 7. ročník ZŠ (tercia) | 8 |
Jaborníková | Veronika | 7. ročník ZŠ (tercia) | 8 |
Jamáriková | Klaudia | 7. ročník ZŠ (tercia) | 8 |
Kalmánek | Juraj | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 8 |
Lisická | Katarína | 9. ročník ZŠ | 8 |
Moravanský | Richard | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 8 |
Orth | Oliver | 9. ročník ZŠ | 8 |
Surovková | Alexandra | 7. ročník ZŠ (tercia) | 8 |
Volárik | Adam | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 8 |
Baďurová | Lucia | 7. ročník ZŠ (tercia) | 7 |
Bakošová | Jana | 9. ročník ZŠ | 7 |
Burian | Miroslav | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 7 |
Čederle | Jakub | 7. ročník ZŠ (tercia) | 7 |
Danielová | Dominika | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 7 |
Fordinálová | Denisa | 9. ročník ZŠ | 7 |
Frťalová | Zuzana | 9. ročník ZŠ | 7 |
Furko | Martin | 7. ročník ZŠ (tercia) | 7 |
Horná | Viktória | 9. ročník ZŠ | 7 |
Chropúvková | Terézia | 7. ročník ZŠ (tercia) | 7 |
Januška | Patrik | 7. ročník ZŠ (tercia) | 7 |
Kiráľ | Jakub | 7. ročník ZŠ (tercia) | 7 |
Klačanský | Peter | 9. ročník ZŠ | 7 |
Križan | Samuel | 7. ročník ZŠ (tercia) | 7 |
Kutálková | Lucia | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 7 |
Lašák | Ľudovít | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 7 |
Masaryk | Robert | 9. ročník ZŠ | 7 |
Sásová | Michaela | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 7 |
Sova | Damián | 7. ročník ZŠ (tercia) | 7 |
stepkova | sabina | 9. ročník ZŠ | 7 |
Závodská | Emma | 9. ročník ZŠ | 7 |
Antolová | Monika | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 6 |
Blahová | Simona | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 6 |
Fridrichová | Sabina | 7. ročník ZŠ (tercia) | 6 |
Gáll | Andrej | 9. ročník ZŠ | 6 |
Gedeonová | Rebeka | 7. ročník ZŠ (tercia) | 6 |
Hučková | Petra | 9. ročník ZŠ | 6 |
Jamárik | Ondrej | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 6 |
jurek | dominik | 7. ročník ZŠ (tercia) | 6 |
Králová | Dajana | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 6 |
Lebánková | Tamara | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 6 |
Loveček | Filip | 9. ročník ZŠ | 6 |
Michalicová | Eva | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 6 |
Orgoň | Peter | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 6 |
Pavučkova | Jana | 7. ročník ZŠ (tercia) | 6 |
Ralbovský | Radoslav | 9. ročník ZŠ | 6 |
Rybnikárová | Barbora | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 6 |
Rýzková | Sabina | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 6 |
Šrámek | Tomáš | 9. ročník ZŠ | 6 |
Štítna | Martina | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 6 |
Švajdová | Barbora | 9. ročník ZŠ | 6 |
Vašíček | Lubomír | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 6 |
Babinec | Marek | 9. ročník ZŠ | 5 |
Balga | Juraj | 7. ročník ZŠ (tercia) | 5 |
Borot | Oliver | 9. ročník ZŠ | 5 |
Borotová | Sabina | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 5 |
Burian | Erik | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 5 |
Černek | Daniel | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 5 |
Danihelová | Kristína | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 5 |
Danišová | Jana | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 5 |
Gedeon | Sebastian | 9. ročník ZŠ | 5 |
Heráková | Timea | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 5 |
Horváth | Sebastián | 9. ročník ZŠ | 5 |
Kašajová | Anna | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 5 |
Kocianová | Magdaléna | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 5 |
Kollárová | Lucia | 7. ročník ZŠ (tercia) | 5 |
Krajčovičová | Gwendoline | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 5 |
Kukliš | Tomáš | 9. ročník ZŠ | 5 |
Lavrinčíková | Monika | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 5 |
Miko | Jaroslav | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 5 |
Parčiová | Katarína | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 5 |
Paták | Jakub | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 5 |
Pokorná | Kristína | 7. ročník ZŠ (tercia) | 5 |
Rehušová | Janka | 7. ročník ZŠ (tercia) | 5 |
svatiková | Simona | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 5 |
Ščepkova | Eva | 9. ročník ZŠ | 5 |
valášek | dávid | 9. ročník ZŠ | 5 |
Valenčiková | Bianka | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 5 |
Vizváryová | Monika | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 5 |
Žigová | Martina | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 5 |
Cernak | David | 9. ročník ZŠ | 4 |
Demjan | Timotej | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 4 |
Gaša | Patrik | 9. ročník ZŠ | 4 |
Jablonický | Martin | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 4 |
Janáková | Petra | 7. ročník ZŠ (tercia) | 4 |
Mihál | Ján | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 4 |
Nemec | Ľubomír | 9. ročník ZŠ | 4 |
Smolíček | Adam | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 4 |
Valanec | Patrik | 9. ročník ZŠ | 4 |
Valová | Patrícia | 7. ročník ZŠ (tercia) | 4 |
vankova | klaudia | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 4 |
Vojzolová | Dominika | 8. ročník ZŠ (kvarta) | 4 |
zichova | ema | 7. ročník ZŠ (tercia) | 4 |
Baráková | Patricia | 9. ročník ZŠ | 3 |
Baumgartnerová | Simona | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 3 |
Gašpárek | Martin | 9. ročník ZŠ | 3 |
Grosschmidt | Filip | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 3 |
Matfiaková | Sabína | 6. ročník ZŠ (sekunda) | 3 |
Orgoníková | Marika | 9. ročník ZŠ | 3 |
Vašek | Tomas | 9. ročník ZŠ | 3 |
Vašek | Viktor | 9. ročník ZŠ | 3 |
Celkové poradie škôl - 1. stupeň:
Poradie | Škola | Počet zapojených žiakov | Počet získaných bodov |
1 | ZŠ Ivánka pri Dunaji | 100 | 966 |
2 | ZŠ Tbiliská Bratislava | 77 | 738 |
3 | ZŠ Borský Mikuláš | 74 | 715 |
4 | ZŠ Šaštín-Stráže | 30 | 286 |
5 | ZŠ Vrútocká Bratislava | 29 | 249 |
6 | ZŠ Podzáhradná Bratislava | 22 | 185 |
7 | ZŠ Hargašova Bratislava | 21 | 208 |
8 | ZŠ Holíč | 14 | 114 |
9 | ZŠ Brodské | 14 | 140 |
10 | ZŠ Rusovce | 12 | 107 |
11 | ZŠ Jablonec | 12 | 118 |
12 | ZŠ Jablonica | 11 | 110 |
13 | ZŠ Medzilaborecká Bratislava | 10 | 98 |
14 | ZŠ Hrnčiarovce nad Parnou | 10 | 90 |
15 | ZŠ Spišská Belá | 8 | 72 |
16 | ZŠ Komenského Senica | 8 | 70 |
17 | ZŠ Pankúchova Bratislava | 2 | 19 |
18 | ZŠ Matky Alexie Bratislava | 2 | 20 |
19 | ZŠ Grosslingova Bratislava | 1 | 10 |
Počet zúčastnených škôl: 19
Počet zapojených žiakov 1. stupňa: 457
Celkové poradie škôl - 2. stupeň:
Poradie | Škola | Počet zapojených žiakov | Počet získaných bodov |
1 | ZŠ Holíč | 282 | 2374 |
2 | ZŠ Gbely | 269 | 2572 |
3 | ZŠ Turnianska Bratislava | 140 | 1245 |
4 | ZŠ Borský Mikuláš | 138 | 1173 |
5 | ZŠ Komenského Senica | 118 | 720 |
6 | ZŠ Tbiliská Bratislava | 107 | 559 |
7 | ZŠ Mudrochova Senica | 62 | 565 |
8 | ZŠ Láb | 49 | 381 |
9 | ZŠ Mierová Bratislava | 47 | 326 |
10 | ZŠ Viestova Myjava | 44 | 265 |
11 | ZŠ Šaštín-Stráže | 37 | 250 |
12 | ZŠ Žitavská Bratislava | 33 | 269 |
13 | ZŠ Biskupická Bratislava | 32 | 187 |
14 | ZŠ Svätý Jur | 29 | 184 |
15 | ZŠ Vrútocká Bratislava | 24 | 169 |
16 | ZŠ Brodské | 24 | 193 |
17 | ZŠ Nejedlého Bratislava | 23 | 143 |
18 | Gymnázium Komenského Trebišov | 23 | 205 |
19 | ZŠ Pankúchova Bratislava | 22 | 154 |
20 | ZŠ Vištuk | 18 | 137 |
21 | Gymnázium Malacky | 18 | 152 |
22 | ZŠ Skalica | 17 | 133 |
23 | ZŠ Karloveská Bratislava | 16 | 92 |
24 | ZŠ Blatné | 16 | 138 |
25 | ZŠ Nobelovo námestie Bratislava | 15 | 111 |
26 | ZŠ Rusovce | 14 | 98 |
27 | Gymnázium Pankúchova Bratislava | 13 | 111 |
28 | Spojená škola Metodova Bratislava | 10 | 74 |
29 | ZŠ Matky Alexie Bratislava | 9 | 62 |
30 | ZŠ Veľká Lehota | 7 | 61 |
31 | ZŠ Ivánka pri Dunaji | 7 | 37 |
32 | ZŠ Hargašova Bratislava | 5 | 30 |
33 | Gymnázium Matky Alexie Bratislava | 5 | 37 |
34 | Gymnázium Gelnica | 5 | 50 |
35 | ZŠ Tomášov | 3 | 22 |
36 | ZŠ Malacky | 3 | 30 |
37 | ZŠ Gašpara Haina Levoča | 3 | 30 |
38 | ZŠ Rajčianska Bratislava | 2 | 13 |
39 | ZŠ Grosslingova Bratislava | 2 | 11 |
40 | Športové gymnázium Trenčín | 2 | 12 |
41 | Gymnázium Tornaľa | 2 | 16 |
42 | ZŠ Plešivec | 1 | 6 |
43 | ZŠ Krásnohorská Bratislava | 1 | 9 |
44 | ZŠ Budatínska Bratislava | 1 | 5 |
45 | ZŠ Bieloruská Bratislava | 1 | 5 |
46 | Gymnázium Kutnohorská Trebišov | 1 | 10 |
Počet zúčastnených škôl: 46
Počet zapojených žiakov 2. stupňa: 1 700