Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Dravce na našej škole

E-mail Vytlačiť

DravceV stredu, 11. apríla, priťahovalo pozornosť každého na našom školskom dvore množstvo dravých vtákov. Za účasti žiakov našej školy i žiakov ďalších senických škôl, sme si mohli prezrieť zaujímavé a poučné vystúpenie spoločnosti Zayferus, ktorá sa zaoberá ochranou dravých vtákov a sokoliarstvom.

Počas prehliadky mohli žiaci získať okrem zaujímavých zážitkov i množstvo hodnotných cien.

Pozri tiež:

Fotogaléria z návštevy v r. 2008

Video z návštevy v r. 2008

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.