Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Mikuláš 2012

E-mail Vytlačiť

MikulášVo štvrtok 6. decembra sme na našej škole tradične privítali Mikuláša. Prišiel spolu s čertami a anjelmi, vošiel do každej triedy a všetkým dobrým deťom po zaspievaní vianočnej koledy rozdal sladké darčeky. Čerti zostali tiež verní svojej povesti a vidlami, reťazami a hlučným dupaním pohrozili nezbedníkom.

Deti sa na príchod Mikuláša pripravili a krásne vyzdobili tabule vo svojich triedach. Viac fotografií si budete môcť pozrieť v našej fotogalérii.Aktualizované: Pondelok, 10. december 2012 21:06  

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.