Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Okresné majstrovstvá Orion florbal - cup

E-mail Vytlačiť

florbal-130213 13. februára sa konal na 1. ZŠ v Senici turnaj vo florbale dievčat. Naša škola mala zastúpené obe kategórie – mladšie aj staršie dievčatá. Obom tímom sa podarilo vyhrať 1. miesta a našu školu budú reprezentovať na krajských majstrovstvách Orion florbal cup v Piešťanoch.

 

Výsledky zápasov v A skupine starších dievčat:

II.ZŠ – I.ZŠ  3:0
II.ZŠ – IV.ZŠ  4:0
II.ZŠ – III.ZŠ  7:0
Finále o prvé miesto II.ZŠ – IV. ZŠ   7:2

Strelkyne gólov: Trusková 14, Vojzolová 3, Jaborníková 3, Lavrinčíková 1.

Mladšie dievčatá zo skupiny postúpili s dvomi výhrami, ale svoje 1. miesto si vo finále museli vybojovať v samostatných nájazdoch s družstvom so Sekúl. Naša brankárka A. Morávková výborne vychytala akcie súperiek a všetky naše hráčky svoj nájazd premenili. Hráčky na nájazdoch: Poništová, Tománková, Šrámková.

florbal-130213

diplom

diplom

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia