Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Oboznámili sme sa s energiou 3. tisícročia

E-mail Vytlačiť

energia-zmV priestoroch SOU Senica sme sa zúčastnili putovnej interaktívnej výstavy s názvom Energia 3. tisícročia. Zaujímavým a hravým spôsobom sme sa oboznámili s druhmi energie, jej obnoviteľnými i neobnoviteľnými zdrojmi i s funkčnými modelmi zariadení, ktoré energiu využívajú.

Čítať viac...
 

Stavanie mája

E-mail Vytlačiť

maj-13-01zmPodvečer 30. apríla patrí stavaniu mája na námestí v Senici. Stalo sa už tradíciou, že stuhy na máj viažu členky nášho folklórneho súboru Dvojkáčik a tento rok tomu nebolo inak. Plné námestie ľudí sledovalo, ako žeriav máj postaví. Medzi nimi i vzácny hosť p. minister školstva Čaplovič.

Čítať viac...
 

Malý futbal Jednota cup

E-mail Vytlačiť

diplom-2mDňa 24. apríla 2013 sa uskutočnili Školské majstrovstvá okresu "Malý futbal Jednota cup" - dievčat. Naše dievčatá obsadili krásne 2. miesto.

Čítať viac...
 

Deň Zeme na Dvojke

E-mail Vytlačiť

Deň Zeme"Až zomrie posledný strom, posledná rieka bude otrávená a posledná ryba bude chytená, vtedy si uvedomíme, že peniaze sa nedajú jesť."

22. apríl je vyhlásený ako Deň Zeme. Aj v našej škole si uvedomujeme, aká je Zem pre nás všetkých dôležitá. Preto sme si spoločne 3.A a 3.B urobili dopoludnie plné aktivít na tému "Chráň Zem!".
Čítať viac...
 

Junior program Penati

E-mail Vytlačiť

penati-golfGolfový klub Penati golf Resort začína golfový program zameraný na mládež.

Koncept práce s mládežou Penati junior programu i ďalšie informácie o programe nájdete tu.

 

Krajské kolo Kinderiády

E-mail Vytlačiť

kinderiada-1316. 4. 2013 sa v Trnave uskutočnilo krajské kolo Kinderiády. Miško Ladislav z 3. A získal pekné druhé miesto v behu na 60 metrov.

galeria

 

Staršie dievčatá majsterkami kraja vo florbale

E-mail Vytlačiť

florbal-marec-2013zmNaše dievčatá sa v dňoch 22. 3. a 25. 3. 2013 zúčastnili KM – Orion florbal cup v Piešťanoch. Starším dievčatám sa podarilo vybojovať zlaté medaile a budú našu školu reprezentovať na majstrovstvách Slovenska v Trenčíne.

Aktualizované: Streda, 03. apríl 2013 18:55 Čítať viac...
 

Rybársky krúžok

E-mail Vytlačiť

rybarsky-zmV utorok 26.3. sme v rámci Rybárskeho krúžku privítali skutočného odborníka na lovenie pstruhov, pána Pavla Hučka, aktívneho člena Slovenského rybárskeho zväzu.

Čítať viac...
 

Majstrovstvá okresu vo volejbale chlapcov

E-mail Vytlačiť

volejbalDňa 20.3. 2013 sa konali na našej škole Majstrovstvá okresu starších žiakov vo volejbale. Súťaže sa zúčastnilo šesť družstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Naše družstvo remizovalo v dvoch zápasoch.

Čítať viac...
 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia