Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Technická olympiáda, celoštátne kolo

E-mail Vytlačiť
technická olympiádaV dňoch 6. a 7. mája sa v Prešove konalo celoštátne kolo Technickej olympiády kategórie A. Juraj Balga a Damián Sova, obaja z 9.A triedy, úspešne reprezentovali našu školu, keď vybojovali 2. miesto. Dvojica sa tak vrátila domov do Senice so striebrom na hrudi a s výborným pocitom.
Čítať viac...
 

Stavanie mája na námestí

E-mail Vytlačiť
1. máj 2014Už sa stalo tradíciou, že MsKS pozýva naše dievčatá v predvečer osláv zdobiť máj. Tento rok dievčatám z Dvojkáčika pomáhali aj žiačky 5.A triedy. Vyobliekané v krojoch viazali stuhy a na záver si aj zatancovali s dychovou hudbou Rubín zo Skalice.
Čítať viac...
 

Naši žiaci na jazykovom pobyte v Devone

E-mail Vytlačiť
DevonSobota 22. marca 2014 nebola pre niektorých našich žiakov obyčajnou sobotou, pretože v ten deň ich chytila cestovná horúčka a vydali sa na dlhú cestu autobusom do Anglicka, do mesta Barnstaple, kde sa zúčastnili pobytu v jazykovej škole a priamo bývali v anglických rodinách.
Čítať viac...
 

Testovanie 9-2014 - výsledky

E-mail Vytlačiť
dievca12.marca sa konalo aj na našej škole "testovanie9" a už máme oficiálne výsledky v rámci SR. Naša škola dosiahla opäť veľmi dobré výsledky.
Oficiálne výsledky v rámci celej SR - teda priemerná percentuálna úspešnosť (národný priemer) sú v tomto školskom roku nasledovné: slovenský jazyk a literatúra 54,67 %, matematika 62 %.
Čítať viac...
 

Okresné kolo Goetheho pamätníka, 2014

E-mail Vytlačiť
14-goetheDňa 15. apríla sa v budove DAV uskutočnilo okresné kolo súťaže v interpretácii nemeckého jazyka - Goetheho pamätník. Naši žiaci sa zúčastnili súťaže v kategóriách próza, poézia a dramatizácia. Tak ako v minulom ročníku, aj teraz sa naši "nemčinári" umiestnili na popredných miestach.
Čítať viac...
 

Nadácia Renáty Zmajkovičovej pokračuje v kampani "Chráň si svoj život – Zviditeľni sa"

E-mail Vytlačiť

140409-nadaciarz-1zmZačiatkom marca spustila nadácia kampaň "Chráň si svoj život – Zviditeľni sa". Kampaň je zameraná na zvýšenie informovanosti o potrebe nosenia reflexných prvkov. Nadácia si určila za jeden zo svojich prioritných cieľov ochranu zdravia a života.

Aktualizované: Streda, 16. apríl 2014 19:57 Čítať viac...
 

Deviataci učili...

E-mail Vytlačiť

Deň učiteľov 2014Stalo sa už tradíciou, že 28. marca (Deň učiteľov) sa na našej Dvojke za učiteľské katedry postavia žiaci 9. ročníka. Aj tento rok si pre svojich mladších spolužiakov pripravili rôzne aktivity a poctivo odučili všetkých 6 vyučovacích hodín.

Čítať viac...
 

Dvojkáčik potešil seniorov v DSS

E-mail Vytlačiť

dvojkacik-140313-zm13. marca členovia nášho folklórneho súboru Dvojkáčik opäť rozdávali radosť medzi babkami a dedkami prostredníctvom piesní a tancov. Zatancovali a zaspievali známe ľudové piesne nášho regiónu za doprovodu akordeonistov P. Denkóciho a M. Havla.

Čítať viac...
 

Majstrovstvá okresu vo vybíjanej žiačok

E-mail Vytlačiť

diplomDňa 5. 3. 2014 sa uskutočnili Majstrovstvá okresu vo vybíjanej žiačok. Naše dievčatá obsadili 1. miesto a postúpili na Majstrovstvá kraja.

Čítať viac...
 

Karneval 2014

E-mail Vytlačiť

karneval-2014V piatok, 21. februára 2014, sa uskutočnil tradičný školský karneval.

Aktualizované: Štvrtok, 27. február 2014 09:28 Čítať viac...
 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia