Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Deň učiteľov 2012

E-mail Vytlačiť

Deň učiteľovNa Deň učiteľov 28. 3. 2012 si mohli svoje pedagogické schopnosti preveriť žiaci 9. ročníkov. Na vyučovacích hodinách nahradili učiteľov a pod ich dozorom si vyskúšali náročnosť učiteľského povolania. Či sa deviatakom a ich mladším spolužiakom vyučovanie páčilo, posúďte z fotografií.

Čítať viac...
 

Orion florbal cup Piešťany

E-mail Vytlačiť

florbalV dňoch 21. a 22. 3. 2012 sa uskutočnili krajské majstrovstvá vo florbale. Reprezentovali nás žiaci našej školy, ktorí boli zastúpení v troch kategóriách. Podarilo sa nám vybojovať dve strieborné a jednu bronzovú medailu.

Čítať viac...
 

Obvodné kolo chemickej olympiády 2011/2012

E-mail Vytlačiť

chemická olympiáda22. marca 2012 sa na našej škole uskutočnil 48. ročník obvodného kola chemickej olympiády. Zúčastnilo sa ho 13 žiakov z okresov Senica a Skalica. V dvoch kolách - teoretickom a praktickom - bolo možné získať spolu 100 bodov. Umiestnenie na prvých 5 miestach bolo nasledovné:

Aktualizované: Pondelok, 26. marec 2012 18:55 Čítať viac...
 

Vynášanie Moreny (2012)

E-mail Vytlačiť

Morena

Tento zvyk má korene v dávnych časoch, kedy si ľudia mysleli, že prírodu ovládajú nadprirodzené sily. Verili, že tieto môžu aj ovplyvňovať. Morena sybolizovala krutú zimu, choroby a nečas. Figurínu - Morenu vyrobenú zo slamy do podoby ženy museli preto upáliť a utopiť v potoku.

Čítať viac...
 

Testovanie 9-2012

E-mail Vytlačiť

Testovanie 9 2012Dňa 14. 3. 2012 sa konalo aj na našej škole testovanie žiakov 9. ročníka - Testovanie 9. Testovania sa zúčastnili všetci naši deviataci. Testovanie prebehlo podľa platných predpisov. Žiaci boli rozdelení do štyroch testovacích skupín, v každej skupine bol jeden administrátor a jeden člen externého dozoru.

Čítať viac...
 

Vesmír očami detí 2012

E-mail Vytlačiť

Vesmír očami detíZáhorské osvetové stredisko v Senici organizovalo XXVII. ročník regionálnej výstavy detských výtvarných prác Vesmír očami detí.

Vernisáž a vyhodnotenie prác bolo 9. marca 2012 o 13:00 hod.

Čítať viac...
 

Senické zlaté jabĺčko 2012

E-mail Vytlačiť

senické jabĺčko 2012ZUŠ v Senici organizovala 6. ročník výtvarnej súťaže - Senické zlaté jabĺčko 2012 na tému Fauna a flóra našej planéty.

Úspešní žiaci z našej školy:

Čítať viac...
 

Otestuj si svoje vedomosti na eSkills

E-mail Vytlačiť

eSkills logoeSkills week 2012 je pokračovanie kampane Európskej komisie na podporu rozvoja IKT zručností. Svoj "IT kvocient" si môžete zistiť absolvovaním FITNESS TEST-u, ktorý je k dispozícii do 15.3.2012. Jeho cieľom je zistiť úroveň základných IT vedomostí a zručností širokej verejnosti na Slovensku.

Čítať viac...
 

Karneval 2012

E-mail Vytlačiť

školský karnevalDňa 17. februára 2012 o 9:00 naša škola ožila rôznymi strigami, čarodejnicami, princeznami, bojovníkmi, reklamnými prvkami, Simpsonovcami a podobne.

Čítať viac...
 

Valentínsky deň 2012

E-mail Vytlačiť

Valentínsky deňAsi mi dáte za pravdu, že jednou z krásnych vecí je byť ľúbený, a preto sa Deň sv. Valentína stal súčasťou sviatkov v roku, ktoré všetci tak radi oslavujeme. V tento deň obdarúvame svojich blízkych rôznymi darčekmi a snažíme sa im tak dať najavo svoju lásku.

Čítať viac...
 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia